Aktuální nabídka

Co mám aktuálně „na skladě”?

Nemovitosti se sice jmenují podle toho, že se nemohou pohnout, jejich majitelé a obyvatelé se ale mění poměrně často.  „Pojďme spolu vaše reality rozhýbat!“

BYT 2+1 NA MASARYČCE V OLOMOUCI

Jen kousek od vlakového nádraží směr centrum se nachází cihlový bytový dům a v něm 2+1 o výměře 53m2. Tento byt v původním ale dobře udržovaném stavu si Vás může získat hlavně tím, že stačí vymalovat a je okamžitě obyvatelný, nebo si ho i s malými náklady upravíte k obrazu svému.

Mohelnice byt 3+kk novostavba 

Mám perfektní nabídku pro ty, co chtějí “vzít dvě tašky a bydlet”! A není to jen ledajaké obyčejné bydlení v třikáká. Je to byt 3+kk v novostavbě cihlového nízkoenergetického bytového domu o výměře 72,5m, ke které patří zahrádka o výměře 55m2 a k tomu I parkovací stání 15m2 hned u zahrádky. To zní parádně, že? A to není vše, čím Vás tento byt zaujme, tak čtěte dál!…

|
„Byt byl prodán za nejvyšší možnou částku. Příběh se šťastným koncem.“ Michaela

Prostějov Puškinova – prvorepublikový rd se dvěma byty 

Není to žádná načančaná novostavba se všemi moderními prvky s černou střechou a antracitovou fasádou…. Je to elegantní prvorepubliková stavba prověřená léty, která je poctivě stavěná a i při svém věku nemá žádné patrné degradace nosných konstrukcí.
Příběh tohoto domu se začal psát v roce 1930, kdy byla postavena celá tato ulice Puškinova, dříve U kasáren. O toto rodinné sídlo, se staralo a udržovalo ji několik generací. S grácií přestála složitá období, která historie přinášela. Třeba světovou válku nebo změny politických režimů. I přes známky času si doposud zachovala jedinečnou atmosféru. Nyní Vám může nabídnout skvělý potenciál, ať už pro vytvoření honosného rodinného sídla nebo pro realizaci investice s pronájmy bytových jednotek či pro podnikání..
..

lITOVEL rd 6+1 + KOMERČNÍ PROSTORY

Máte velkou rodinu? A k tomu podnikáte? A pokud k tomu chcete I zahradu a garáž pro dvě auta, máme tu pro vás perfektní nemovitost přímo v centru Litovle!

pRONÁJEM PROSTĚJOV BRNĚNSKÁ 2+1

Nabízíme k pronájmu nezařízený prostorný byt 2+1 v Prostějově v cihlovém domě na Brněnské o celkové výměře 56m2

STAVEBNÍ POZEMEK HRANICE SLAVÍČ

Máme pro vás zajímavý stavební pozemek v příměstské obci Slavíč – Hranice o výměře 2400m2. Tuto parcelu najdete při hlavní silnici R47 ve směru od Lipníka nad Bečvou, kde jistě oceníte blízký nájezd na dálnici, jen pár minut do centra Hranic či Lipníku, takže se tu nabízí venkovské bydlení v soukromí a přitom v blízké dostupnosti města.

STAVEBNÍ POZEMEK 2072M2 VELKÝ ÚJEZD 

Dědinka s plnou občanskou vybaveností obklopená lesy a s blízkým nájezdem na dálnici to je Velký Újezd.

pĚNČÍN rd/KOMERČNÍ 1556M2

Je jedno, jestli tu chcete podnikat, bydlet, nebo oboje najednou. Tento dům totiž splňuje normy pro všestranné využití. Je to polořadový dům v centru obce Pěnčín, který je vzdálen jen 15 min do Prostějova nebo 20 min do Olomouce.

ŠTÍTY BŘEZNÁ STAVEBNÍ POZEMEK 5748M2

Nabízíme vám ke koupi stavební pozemek o výměře 5748m2 v klidné vesnici Březná v bezprostřední blízkosti města Štíty. Pozemek je uprostřed vesnice, která je v údolíčku mezi kopci se sjezdovkami a sportovními areály. Jedná se o rohový rovinatý a slunečný pozemek lemovaný ze dvou stran obecní cestou, tudíž je nákup tohoto pozemku vhodný i jako investice pro rozdělení na menší parcely a vybudování více obytných jednotek..

lETOVICE LES 12488M2

Nabízíme ke koupi krásný lesní pozemek u zátoky na přehradě Křetínka blízko Letovic o celkové výměře 12 488m2. Pozemek vede až přímo k vodě a je volně přístupný ze strany od Meziříčka..

BRNO VĚSTONICKÁ RESTAURACE S POZEMKEM 2200M2

Nabízíme ke koupi pěknou zavedenou restauraci a bar na Vinohradech – U Vrtule. Restaurace je nyní využívána pouze jako vývařovna a není v provozu. Podlahová plocha cca 550m2..

Prostějov obchodní a potravinářské prostory

Nabízíme úžasnou příležitost zařídit si vlastní útulnou kavárnu, vinárnu, restauraci i prodejnu a pokračovat ve skvělé práci vyhlášeného Botanico Café a Botanico Lahůdky…

„Nenašli jste nemovitost, kterou hledáte nebo máte jednu k prodeji?“

Zavolejte mi a já vám pomohu ke spokojenému obchodu!